Ilzes lelles,krelles un ne tikai...

trešdiena, 2013. gada 16. janvāris

Es vēl tikai mācos....


Tā kā es vēl tikai mācos, tad sākšu pa mazam kaut ko izvietot savā blogā...kā nu man sanāks ...ceru ka  viss būs ok...es vēl tikai mācos...tā kā mana bloga nosaukums sākas ar lellēm ...tad ievietošu savas pirmās Valdorfa lelles bildi... Šī lelle tika taisīta Kristīnes meitiņai Madarai un cik man zināms,tad tā ir mīļa ne tikai meitiņai, bet arī māmiņai....

Šī ir pirmā, bet ne pedējā.
Autors: Unknown plkst. 01:23
Sūtīt pa e-pastuRakstīt emuāruKopīgot pakalpojumā XKopīgot sociālajā tīklā FacebookKopīgot vietnē Pinterest

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Sākumlapa
Abonēt: Ziņas komentāri (Atom)

Emuāra arhīvs

  • ▼  2013 (1)
    • ▼  janvāris (1)
      • Es vēl tikai mācos....

Par mani

Unknown
Apskatīt manu pilno profilu
Veidnes “Ēteriska” motīvs. Nodrošina Blogger.